Novinky v kabelové televizi

Změny v roce 2016

Vzhledem ke změněným podmínkám poskytovatele lze sledovat program Fanda pouze v digitálním vysílání, navíc v HD rozlišení a formátu mpeg4, který zvládají pouze novější televize.

Technické problémy s analogovým vysíláním si vynutily opravy a jejich výsledkem je, že mezi analogovými programy už nenajdete programy Telka a Smíchov. Oba si naladíte v digitálním vysílání na 25. kanále. Spolu s nimi tam najdete programy Relax a Rebel. Oba tyto programy však fungují pouze na novějších televizích, protože jsou už vysílány v moderním formátu mpeg4.

V kabelové televizi je možné opět naladit slovenskou televizi Doma. Vysílá na 35. kanále, je třeba jej ale znovu naladit nebo aktualizovat. Vysílá pouze v HD kvalitě, na starších televizích budou problémy s jeho příjmem. Fandu momentálně není možné přijímat, na jeho obnovení pracujeme. Za vzniklé problémy se omlouváme, všechno vzniká na straně majitele zmíněných programů.

Vinařská obec Kobylí

Kobylí je malebně rozloženo v mírně zvlněné krajině. Na upravených svazích se pěstuje hlavně vinná réva, meruňky a broskve.

Kontakty

Obecní úřad Kobylí
Augusty Šebestové 459
691 10 Kobylí

IČ: 283266
DIČ: CZ283266

tel.: +420 519 431 106
mobil: +420 724 541 047
e-mail: ou@kobyli.cz

datová schránka: v3wbdkp

všechny kontakty na jednotlivé pracovníky

Spolupracujeme a podporujeme:
Modré hory Město Hustopeče Jihomoravský kraj Moravské vinařské stesky