Divadelní představení

Televarieté

Divadelní revue - scénky a písničky známé z dob dávno minulých

v podání divadelního souboru AMADIS z Brna

  • 30. listopadu 2019 od 19:00 v ORLOVNĚ v Kobylí
  • předprodej vstupenek od 25. listopadu 2019 v kanceláři OÚ Kobylí
  • vstupné 100,- Kč
  • občerstvení zajištěno

Zveme Vás na Ein Kessel Buntes pro 21. století. Uvidíte, co jste už určitě viděli. Uslyšíte, co jste už určitě slyšeli. A pobavíte se tak, jak jste se bavívali, když jste ještě na Silvestra nechodili odpalovat rakety do ulic, ale seděli doma přikovaní k jednomu ze dvou kanálů Československé socialistické televize.

Poprvé v historii můžete naživo vidět scénky, které před 30 a více lety byly pro normální lidi pouze v televizi. Nečeká vás klasické divadelní představení, ale revuální show, při které si pamětníci zavzpomínají a později narození zjistí, že skvělá zábava tu byla i před mnoha desítkami let. Pojďte si připomenout nezapomenutelnou atmosféru pořadů Televarieté, Možná přijde i kouzelník a Silvestrovských estrád. Zavzpomínejte na nezapomenutelné herecké výkony Vladimíra Dvořáka, Jiřiny Bohdalové, Lubomíra Lipského a mnoha dalších. Kromě toho uslyšíte spoustu naživo zpívaných písniček ze 70.-90. let minulého století, které vám také připomenou doby již dávno minulé.

Připojené obrázky

obrazek

Vinařská obec Kobylí

Kobylí je malebně rozloženo v mírně zvlněné krajině. Na upravených svazích se pěstuje hlavně vinná réva, meruňky a broskve.

Kontakty

Obecní úřad Kobylí
Augusty Šebestové 459
691 10 Kobylí

IČ: 283266
DIČ: CZ283266

tel.: +420 519 431 106
mobil: +420 724 541 047
e-mail: ou@kobyli.cz

datová schránka: v3wbdkp

všechny kontakty na jednotlivé pracovníky

Spolupracujeme a podporujeme:
Modré hory Město Hustopeče Jihomoravský kraj Moravské vinařské stesky