Vinaři z Kobylí

V Kobylí vzniklo v roce 2009 občanské sdružení "VINAŘI Z KOBYLÍ", které má sedm členů. Úkolem spolku je pořádání kulturně vinařských akcí charakteru lokálního, s přesahem mezinárodním v rámci Kobylí, regionu, kraje, státu a zatím jen Evropy s cílem poukázat na kvality místního vinařství, přívětivost obce, historickou a geografickou jedinečnost naší lokality a vdechnout život jedné z tepen kobylského spolkového života, ale především pobavit se a mít radost z vlastní činnosti. Především se jedná o rodinná vinařství, která jsou založena na tradici, dělají vína v menším rozsahu, ale o to více kvalitnější. Je to jejich koníčkem i tvrdou prací a společnými silami se chtějí prezentovat a ukázat milovníkům vína, že i zde se najdou pečlivě obdělané vinice a vína prvotřídní kvality vyrobená s láskou a umem k vinařství.

Navštivte prosím naše webovéfacebookové stránky a seznamte se jak s jednotlivými vinaři, tak i s vinařskými akcemi, které pořádáme. 

Vinařská obec Kobylí

Kobylí je malebně rozloženo v mírně zvlněné krajině. Na upravených svazích se pěstuje hlavně vinná réva, meruňky a broskve.

Kontakty

Obecní úřad Kobylí
Augusty Šebestové 459
691 10 Kobylí

IČ: 283266
DIČ: CZ283266

tel.: +420 519 431 106
mobil: +420 724 541 047
e-mail: ou@kobyli.cz

datová schránka: v3wbdkp

všechny kontakty na jednotlivé pracovníky

Spolupracujeme a podporujeme:
Modré hory Město Hustopeče Jihomoravský kraj Moravské vinařské stesky