Zažijte Modré Hory jinak

Tématické výlety v Modrých Horách

Zažijte Modré Hory jinak! Na vlastní kůži…

Prosvištět skrze Modré Hory na kole, prošpacírovat si je pěšky a nebo chodit od sklípku ke sklípku? Dobré, jde to, ale ruku na srdce, už trošku „ohrané“. Jednoznačně, chtělo by to změnu. Což takhle zažít Modré Hory na vlastní kůži a každý den úplně jinak? Jde to! 

Využijte letošní novinky Dobrovolného svazku obcí Modré Hory,
TÉMATICKÝCH VÝLETŮ V MODRÝCH HORÁCH!

V PONDĚLÍ se můžete vydat s vinařem na vyhlídku, ochutnávat vína přímo mezi řádky vinohradu a k tomu spořádat plný piknikový koš dobrot.

V ÚTERÝ bude třeba přebytek kalorií a energie pěkně spálit, třeba při práci ve vinici, na ranči nebo na farmě. Přidáte ruku k dílu a za to si pak vychutnáte autentický oběd.

VE STŘEDU se můžete vrátit do historie a také si prohlédnout vinařství, degustovat zdejší vynikající vína a pochutnat si na svačince od vinaře. Tentokrát si nezapomeňte hodit na patu pohodlné boty, půjdete totiž pěšky.

VE ČTVRTEK se vydáte s vínem na vyhlídku a budete hodovat u muziky. Kdo si troufne, může si i zazpívat! Čeká vás komentovaná vycházka s vinařem, plný stůl voňavých zabíjačkových dobrot a k tomu půl tuctu vinných vzorků k degustaci.

V PÁTEK si parádně zahřešíte! Nějak jsme pozapomněli na tradiční půst a rozjedeme to ve velkém. Jak? Večeří o třech chodech s degustací 5 TOP vín Modrých Hor. Čeká vás to nejlepší z našich sklípků, ve skleničce i na talíři.

V SOBOTU opět oprašte turistickou obuv, při putování křížem krážem třemi obcemi Modrých Hor se budou jistě hodit. Těšit se můžete na komentovanou prohlídku tří vinařství s degustací a krajovou svačinkou, v poledne pak na pravý vinařský teplý oběd a odpoledne na kávičku s dezertíkem. Kdo by odolal?

V NEDĚLI? I Pán Bůh odpočíval… Tak se inspirujte a nedělejte vůbec nic. Od toho je přeci neděle, nejen v Modrých Horách.

Podrobné informace k výletům a kontakty na pořadatele naleznete * po kliknutí ZDE

Přejeme vám úžasné a nezapomenutelné chvíle strávené v nejmalebnějším a nejpohostinnějším koutě naší země, v Modrých Horách!

Text: Karolína Bártová / 2.7.2020 

Připojené soubory

Vinařská obec Kobylí

Kobylí je malebně rozloženo v mírně zvlněné krajině. Na upravených svazích se pěstuje hlavně vinná réva, meruňky a broskve.

Kontakty

Obecní úřad Kobylí
Augusty Šebestové 459
691 10 Kobylí

IČ: 283266
DIČ: CZ283266

tel.: +420 519 431 106
mobil: +420 724 541 047
e-mail: ou@kobyli.cz

datová schránka: v3wbdkp

všechny kontakty na jednotlivé pracovníky

Spolupracujeme a podporujeme:
Modré hory Město Hustopeče Jihomoravský kraj Moravské vinařské stesky